FOTOGRAFIA MISTRZA

Klub - Jacentego

......ZAPROSZENIE DO KLUBU...........

            Spełniając oczekiwania kobiet, które nie są w pełni zadowolone z kontaktów ze swoim idolem, wyszliśmy na przeciw ich oczekiwaniom rozpoczynając działalność klubu w którym Panie będą mogły się spotykać. Opłata miesięczna jest symboliczna i wynosi jedyne 500zł + vat. miesięcznie, z których to pieniędzy będą pokryte koszty kawy, ciasteczek, czynszu za lokal oraz honorarium dla idola. W programie spotkań przewidujemy wspomnienia Pań które miały osobisty kontakt z idolem ( duża atrakcja dla Pań starających się o pierwsze spotkanie z idolem), projekcję przeźroczy z mistrzem, wyświetlanie jego prywatnych filmów, przesłuchiwanie taśm z jego głosem.
            Przewidujemy iż raz w miesiącu, nasze spotkanie zaszczyci sam nasz wspaniały mistrz - Jacenty i odpowie na kilka pytań Pań. Mistrz również potwierdzi, które ze wspomnień Pań o nim były prawdziwe, a które były tylko marzeniami.
            Dorocznym finałem owych spotkań będzie losowanie jednej z Pań, która będzie miała zaszczyt osobiście spotkać się sam na sam z Jacentym. Spotkanie to odbędzie się w klubie i będzie trwało 10 minut, za każde następne rozpoczęte 5 minut spotkania należy uiścić opłatę w wysokości 200zł + vat.
            By nasz klub nie był anonimowy, ogłaszamy konkurs na jego nazwę. Pani która wygra konkurs wymyślając najpiękniejszą nazwę otrzyma w nagrodę kolorową fotografię Jacentego - mistrza z jego autografem. Wśród Pań które uczestniczyły w konkursie rozlosujemy cenne nagrody w postaci wisiorków do kluczy z podobizną idola.
Prosimy o pisemny kontakt z klubem :

"JACENTY - NASZ BÓG"
42-205 Częstochowa
ul. Wieluńska 27

Numer konta na które należy przekazywać wpłaty:
68 1050 1142 1000 0022 2111 8272
Odwiedziło mnie gości
Zaraszamy do naszego forum

   

MALARSTWO